ÖVRIGT / Nautica / Båtmodell 9399087
nr 939 9087
Båtmodell
Skrov, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:13:57
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr